Aktualności

2023-10-11

Z.P.C. FLIS nowym sponsorem oficjalnym Resovii Rzeszów

Mamy ogromną przyjemność ogłosić, że firma Z.P.C. FLIS stała się nowym sponsorem oficjalnym jednego z najważniejszych klubów sportowych w 1 Lidze FORTUNA - Resovii Rzeszów. Ta współpraca to znaczący krok w rozwoju zarówno naszej firmy, jak i rzeszowskiego sportu.

Resovia Rzeszów to klub o bogatej historii i dziedzictwie, który od lat zachwyca fanów sportu nie tylko w regionie, ale także na arenach ogólnokrajowych i międzynarodowych. Jego zaangażowanie w rozwijanie młodych talentów, promocję sportu w społeczeństwie i dążenie do osiągania coraz wyższych celów sprawiają, że jesteśmy dumni, iż możemy przyczynić się do ich sukcesu jako sponsorem oficjalnym.

Dla nas Z.P.C. FLIS, ta współpraca to nie tylko wyjątkowa okazja do promocji naszej marki, ale przede wszystkim możliwość wspierania lokalnej społeczności i promowania aktywnego stylu życia. Jest to także wyraz naszego zaangażowania w budowanie więzi i współpracy z lokalnymi instytucjami i organizacjami, które wspólnie pracują nad rozwojem Rzeszowa.

Więcej informacji: https://cwks-resovia.pl/2023/10/11/z-p-c-flis-nowym-sponsorem-oficjalnym-resovii/

<-POWRÓT DO STRONY GŁÓWNEJ

<-POWRÓT DO AKTUALNOŚCI