Aktualności

2024-04-08

RUNMAGEDDON WROCŁAW - PARTYNICE (05 - 07.04.2024)

W miniony weekend miłośnicy ekstremalnych wyzwań zgromadzili się w sercu Wrocławia, by uczestniczyć w niezapomnianym evencie - Runmageddon Wrocław 6-7.04. Nie tylko sportowe emocje, ale także kulinarne doznania były w centrum uwagi, zwłaszcza dzięki partnerstwu z firmą ZPC FLIS.

 

ZPC FLIS, wiodący producent zdrowych przekąsek, dołączył do Runmageddonu jako partner, wprowadzając do wydarzenia coś wyjątkowego - wafelki LEA LIFE. Co w nich takiego specjalnego? To przekąski bezglutenowe, bezlaktozowe i bezcukrowe, dostępne w smakach waniliowym i kakaowym, w dwóch różnych gramaturach - 48g i 95g.

 

Wafelki LEA LIFE to nie tylko zdrowa alternatywa dla tradycyjnych przekąsek, ale także wyjątkowy sposób na uzupełnienie energii w trakcie intensywnego wysiłku podczas Runmageddonu. Dzięki nim uczestnicy mogli cieszyć się pysznym smakiem, jednocześnie dbając o swoje zdrowie i kondycję.

 

Co więcej, produkty LEA LIFE są dostępne w sieci sklepów NETTO i wielu innych, zapewniając łatwy dostęp dla wszystkich, którzy pragną wprowadzić do swojej codziennej diety zdrowsze alternatywy.

 

Partnerstwo ZPC FLIS z Runmageddonem to nie tylko wsparcie dla uczestników wydarzenia, ale także promocja zdrowego stylu życia i świadomego odżywiania się. Dzięki takim inicjatywom sportowe wyzwania stają się jeszcze bardziej satysfakcjonujące, a smakowe nowości to dodatkowy atut, który warto docenić.

 

Wafelki LEA LIFE to więcej niż tylko przekąska - to wybór świadomego konsumenta, który dba o swoje zdrowie i kondycję, nawet podczas największych wyzwań sportowych. Dzięki ZPC FLIS i ich zaangażowaniu w Runmageddon, uczestnicy mogli doświadczyć wyjątkowej kombinacji sportu, przygody i zdrowego smaku. Jesteśmy pewni, że to dopiero początek owocnej współpracy!

Więcej informacji na stronie: https://www.runmageddon.pl/imprezy/runmageddon-wroclaw-partynice-05-04-2024

 

<-POWRÓT DO STRONY GŁÓWNEJ

<-POWRÓT DO AKTUALNOŚCI