Aktualności

2023-08-27

RUNMAGEDDON WROCŁAW (26-27.08.2023)

ZPC FLIS na Runmageddon Wrocław: Siła Partnerstwa w Obliczu Wyjątkowego Wyzwania

Mamy niezwykłą przyjemność podzielić się z Wami naszym zaangażowaniem jako głównego sponsora jednego z najbardziej porywających wydarzeń sportowych w Polsce - Runmageddon Wrocław 26-27 sierpnia. To było nie tylko zwykłe wydarzenie, to była uczta dla ducha wytrwałości, siły fizycznej i kolektywnego ducha rywalizacji.

O Runmageddonie Wrocław

Runmageddon to nie tylko bieg. To połączenie bieżącej rywalizacji i ekstremalnych przeszkód, które stawiają uczestnikom wyzwanie fizyczne i mentalne. Trasa biegu poprowadziła odważnych uczestników przez różnorodne przeszkody i tereny, testując ich wytrzymałość, zręczność i determinację. To wydarzenie przyciąga zarówno doświadczonych sportowców, jak i tych, którzy chcą przekroczyć swoje granice i dowiedzieć się, na co ich stać.

Partnerstwo ZPC FLIS

Jako ZPC FLIS, jesteśmy dumni z naszego zaangażowania w to niezwykłe wydarzenie. Nasze wartości pokrywają się z duchem Runmageddon - siła, wytrwałość i dążenie do osiągnięcia czegoś wyjątkowego. Nasze partnerstwo nie ograniczało się jedynie do umieszczenia logo. Wszyscy byliśmy razem w tej przygodzie, wspierając uczestników w każdym kroku ich wyzwania.

Wspólna Duma i Osiągnięcia

Runmageddon Wrocław 26-27 sierpnia to nie tylko przeszkody i bieg. To dowód na to, że wytrwałość i determinacja naprawdę prowadzą do osiągnięcia celów. Widzieliśmy, jak uczestnicy pokonywali trudności, wspierając się nawzajem i docierając do mety z satysfakcją na twarzach. Byliśmy tam, by dzielić się emocjami, radością i dumą z każdego, kto podjął to wyzwanie.

Runmageddon Wrocław 26-27 sierpnia to już historia, ale to, co pozostaje, to duma z naszego wspólnego osiągnięcia. Wspólnie stworzyliśmy atmosferę, w której wytrwałość triumfowała nad przeciwnościami, a duch rywalizacji był żywy. Dziękujemy wszystkim uczestnikom za ich niesamowite wysiłki oraz za to, że zostali częścią tego niezapomnianego wydarzenia.

Więcej informacji na stronie: https://www.runmageddon.pl/imprezy/runmageddon-wroclaw-rolantowice-26-08-2023

<-POWRÓT DO STRONY GŁÓWNEJ

<-POWRÓT DO AKTUALNOŚCI