Aktualności

2023-05-27

RUNMAGEDDON SUNTAGO (27-28.05.23)

W miniony weekend, 27 i 28 maja, odbyło się niesamowite wydarzenie Runmageddon Suntago Warszawa, które przyciągnęło setki entuzjastów biegania i wyzwań sportowych. Wśród różnorodnych atrakcji tego spektakularnego biegu, mieliśmy przyjemność zorganizować nasz własny bieg Family by Flis, który skupiał się na integracji rodziny poprzez aktywność fizyczną.

Jednak nasze zaangażowanie na tym wydarzeniu nie ograniczało się tylko do biegów. Mieliśmy również własne stoisko, zatytułowane "Słodka Strefa", które okazało się prawdziwym rajem dla miłośników słodyczy. Nasza oferta słodkich przekąsek i deserów zachwyciła uczestników, którzy po zakończeniu biegu mogli zrelaksować się i cieszyć się pysznymi smakami. Od świeżych owoców po czekoladowe łakocie, nasza słodka strefa miała coś dla każdego.

Co więcej, zachęcaliśmy również do spalania kalorii w ciekawy sposób. Przygotowaliśmy specjalną "Formę spalania kalorii za słodycze", która była doskonałą okazją do wyrównania bilansu po naszych smakołykach. Uczestnicy mogli uczestniczyć w różnych aktywnościach fizycznych, podczas których spalali kalorie i czerpali radość z ruchu.

Runmageddon Suntago Warszawa było niezapomnianym wydarzeniem, pełnym ekscytujących wyzwań i emocji. Jesteśmy dumni, że mogliśmy być częścią tego sportowego festiwalu, oferując zarówno bieg Family by Flis, jak i nieodzowną słodką strefę oraz formę spalania kalorii za słodycze. Dziękujemy wszystkim, którzy odwiedzili nasze stoisko i dołączyli do nas w tej wyjątkowej przygodzie. Do zobaczenia na kolejnym Runmageddonie!

Więcej informacji: https://www.runmageddon.pl/imprezy/runmageddon-warszawa-suntago-27-05-2023

 

<-POWRÓT DO STRONY GŁÓWNEJ

<-POWRÓT DO AKTUALNOŚCI