Aktualności

2024-04-29

RUNMAGEDDON POZNAŃ MALTA (27 - 28.04.2024)

27-28 kwietnia 2024 roku na terenie Malty w Poznaniu, odbył się spektakularny event, który porwał wszystkich od najmłodszych do pełnoletnich entuzjastów sportowych wyzwań. ZPC FLIS, wraz z RUNMAGEDDON, stworzyli wyjątkową atmosferę pełną adrenaliny i emocji!

 

Co czekało na uczestników? Cały wachlarz przeszkód gotowych do pokonania! To niezwykłe wyzwanie przyniosło wszystkim niezapomniane chwile, zdobywając serca zarówno dzieci, młodzieży, jak i dorosłych. Dla najmłodszych śmiałków przygotowano formuły KIDS i JUNIOR, gdzie każdy mógł spróbować swoich sił w bezpiecznym i pełnym radości środowisku. Dla pełnoletnich fanów adrenaliny przygotowano trasy: INTRO, REKRUT i CLASSIC, które przyniosły dawkę wyzwań i satysfakcji dla każdego uczestnika. A dla tych, którzy chcieli przeżyć przygodę w gronie rodziny, wystarczyło dołączyć do kategorii FAMILY i wspólnie pokonać przeszkody!

 

ZPC FLIS, jako  partner podczas tegorocznego sezonu RUNMAGEDDON 2024, dodali smakowity element do tego niezapomnianego wydarzenia. W trakcie odpalania przeszkód, mieliśmy okazję cieszyć się wafelkami bezglutenowymi, bezlaktozowymi i bezcukrowymi LEA LIFE o smaku waniliowym i kakaowym. Dostępne w dwóch wariantach gramatury, 48g i 95g, były one idealnym uzupełnieniem dla każdego, kto potrzebował energii podczas pokonywania kolejnych wyzwań.

 

Produkty LEA LIFE to więcej niż tylko wafelki. To filozofia zdrowego stylu życia, która idzie w parze z aktywnością fizyczną. Dlatego też, mając na uwadze Twoje potrzeby, wafelki dostępne są nie tylko w sieci sklepów NETTO, ale także w wielu innych punktach sprzedaży.

 

Dziękujemy wszystkim, którzy dołączyli do nas podczas RUNMAGEDDON POZNAŃ MALTA 2024. To wydarzenie było nie tylko o pokonywaniu przeszkód, ale również o budowaniu wspomnień i cieszeniu się chwilą z najbliższymi. A smak wafelków LEA LIFE dodatkowo uprzyjemnił tę niezwykłą przygodę. Już teraz zaczynajcie przygotowania do kolejnej edycji, bo nas czeka jeszcze więcej emocji, wyzwań i smaków!

Więcej informacji na stronie: https://www.runmageddon.pl/imprezy/runmageddon-poznan-malta-27-04-2024

 

<-POWRÓT DO STRONY GŁÓWNEJ

<-POWRÓT DO AKTUALNOŚCI