Aktualności

2024-04-22

RUNMAGEDDON GDYNIA KOLIBKI (20 - 21.04.2024)

Trójmiasto stało się świadkiem spektakularnego wydarzenia - Runmageddonu, który przyciągnął do siebie entuzjastów sportowych wyzwań z całego kraju. Ale to, co uczyniło tę edycję szczególnie wyjątkową, to partnerstwo z renomowaną firmą ZPC FLIS, znacząco podnoszące poprzeczkę dla doświadczenia uczestników.

 

Wafelki LEA LIFE, dostępne w dwóch różnych gramaturach, 48g i 95g, nie tylko zaspokajają głód, ale także podkreślają wagę zdrowego odżywiania. Co więcej, ich dostępność w sieci sklepów NETTO i innych sklepach ułatwia zdobywanie zdrowych przekąsek dla wszystkich, którzy dążą do utrzymania aktywnego i zdrowego stylu życia.

 

Partnerstwo ZPC FLIS z Runmageddonem nie tylko wspierało uczestników w ich wysiłkach sportowych, ale także promowało ideę zdrowego i świadomego odżywiania się. W ten sposób, wydarzenie stało się nie tylko okazją do sprawdzenia swoich sił, ale także do odkrycia nowych smaków i sposobów dbania o swoje zdrowie.

 

Wafelki LEA LIFE reprezentują więcej niż tylko przekąskę - są one symbolem wyboru dla tych, którzy cenią sobie zdrowie i dobre samopoczucie. Dzięki zaangażowaniu ZPC FLIS, Runmageddon Trójmiasto 20-21.04 nie tylko dostarczył emocji i przygód, ale także inspiracji do podejmowania zdrowych wyborów na co dzień. Niech to będzie dopiero początek!"

Więcej informacji na stronie: https://www.runmageddon.pl/imprezy/runmageddon-gdynia-kolibki-20-04-2024

<-POWRÓT DO STRONY GŁÓWNEJ

<-POWRÓT DO AKTUALNOŚCI