Aktualności

2023-09-10

RUNMAGEDDON GDAŃSK PRZYMORZE (08-10.09.2023)

Wspaniałe Doświadczenie na Runmageddon Gdańsk Przymorze!

Mamy przyjemność podzielić się z Wami naszym ekscytującym przeżyciem podczas minionego wydarzenia Runmageddon, które odbyło się w Gdańsku Przymorze w dniach 9-10 września. FLIS miał okazję być częścią tego niezwykłego wydarzenia, i musimy przyznać, że było to dla nas przeżycie nie do zapomnienia!

Słodka Strefa:

Nasz zespół przygotował coś naprawdę wyjątkowego dla wszystkich odważnych uczestników Runmageddon. Na terenie miasteczka czekała na Was "Słodka Strefa FLIS", miejsce, w którym mogliście zregenerować energię i napełnić się pysznymi przekąskami. Nasze wafle, znane ze swojego wyjątkowego smaku i jakości, były prawdziwym hitem. Były doskonałym źródłem energii dla Was, walczących na trasie w trudnych warunkach.

Karpatka - Nasza Nowość!

To jednak nie koniec naszej oferty podczas Runmageddon. Mieliśmy przyjemność zaprezentować Wam naszą nowość - Happy Karpatka! Ta pyszna, puszysta wersja kultowego ciasta karpatki zachwyciła Was swoim smakiem. Była to idealna nagroda po ukończonym biegu i doskonały sposób na odprężenie się.

Chcemy serdecznie podziękować wszystkim, którzy odwiedzili nasze stoisko i spróbowali naszych przysmaków. Wasza pozytywna energia i zaangażowanie były niesamowite, a Wasze słowa uznania dla naszych produktów stanowiły dla nas najlepszą nagrodę.

Więcej informacji na stronie: https://www.runmageddon.pl/imprezy/runmageddon-gdansk-przymorze-08-09-2023

<-POWRÓT DO STRONY GŁÓWNEJ

<-POWRÓT DO AKTUALNOŚCI